Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Posty polubione przez innych

Strony: [1]
Wiadomości Liczba polubień
Odp: NIEPODLEGŁOŚĆ
To dobra okazja by życzyć Królestwu Hasselandu i królowi Piotrowi Pawłowi I, jak i wszystkim mieszkańcom tego wspaniałego kraju, wszystkiego najlepszego na nowej-starej drodze życia. Hasseland to jedna z najstarszych polskich mikronacji, mająca swój specyficzny klimat i nader bogatą historię. Dotykana przez dziejowe zawieruchy w najróżniejszy sposób nadal trwa i jest żywym przykładem przywiązania do idei, wartości i pewnej tradycji. Vivat Hasseland!

Sob, 31 Gru 2016, 09:51:52
2
Odp: Wizyta JKM Tomasza Ivo Hugona i Kanclerza Roberta Janusza v-hr. von Thorn Wasza Królewska Mość,
Szanowni Państwo,

jestem urzeczony tym co oglądam w Hasselandzie. Wasze miasta są przepiękne, mieszkańcy gościnni, a zewsząd czuć bardzo fajną pozytywną energię.

Znamy się, jak wspomniał Jego Królewska Wysokość, od dawien dawna, na warunki mikronacyjne to szmat czasu, który dany był tylko nielicznym. Tym bardziej cieszy mnie możliwość goszczenia tu, zwiedzania Waszych miast, uczestniczenia w tych pięknych pokazach. Chylę czoła przed kulturowym dziedzictwem Hasselandu.

Wspominam bardzo dobrze współpracę z Królem Piotrem, a jednocześnie też pamiętam, że gdy różniliśmy się to było to piękne. Zawsze między nami był przeogromny szacunek, a i ma to odniesienie także w znajomości, wieloletniej już, realnej. Liczę, że dzięki temu nasze kraje będą w stanie zacieśniać i rozwijać swoją współpracę. Tego życzę Wam, i nam.

Kłaniam się.

Śro, 04 Sty 2017, 17:42:33
2