Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Ciaran van Scharfschuetze

Strony: [1]
1
Hrabstwo Angemont / Odp: 0) Angemont - start IV Regat Dookoła Pollinu
« dnia: Śro, 04 Paź 2017, 14:21:56 »
Niestety z przyczyn technicznych "Smok Zongyi" musi wycofać się z wyścigu.  :'(

2
Regaty Dookoła Pollinu / Odp: IV Regaty - zgłoszenia uczestników
« dnia: Wto, 03 Paź 2017, 00:25:09 »

Przypomnę, że weteran Regat Pan Ciaran van Scharfschuetze był zwycięzcą dwa lata temu. Czy i w tej edycji powalczy Pan o zwycięstwo?

Szczerze mówiąc, z racji mojego wieku miałem spore opory we wzięciu udziału w regatach. Nakłoniła mnie jednak do tego młoda załoga. Myślę, że w tych regatach raczej będę pełnił rolę maskotki niż prawdziwego fightera, ale jeśli uda się dotrzeć na czas w którymś z portów, na pewno będzie fajnie. Życzę wszystkim stopy wody pod kilem, pomyślnych wiatrów i wspaniałej zabawy ! I dziękuję za organizację kolejnej edycji regat.

3
Regaty Dookoła Pollinu / Odp: IV Regaty - zgłoszenia uczestników
« dnia: Nie, 01 Paź 2017, 00:34:26 »
Rzec by można, że cienki ten jacht Sarmacji, ale cóż... regaty są imprezą umożliwiającą testowanie nowych rozwiązań. Tak traktuje je akurat spółka Jantar Ferries.
Trizondalska spółka tworząca jachty (i nie tylko) od trzech lat uczestniczy w Regatach. Nie mogło więc zabraknąć nas w tegorocznej edycji.
Jacht, co prawda ten sam, co ostatnio, ale z drobnymi poprawkami. Zobaczymy jak się spisze.
Chcieliśmy zgłosić  jacht z naszymi nowymi rozwiązaniami, w którym na masztach znajdują się urządzenia czerpiące energię z ruchu wiatru, napędzające silniki, jednak brak faktycznego żagla nie mieścił się niestety w regulaminie.

Zatem ponownie wystawiamy jacht o nazwie "Smok Zongyi" z drobnymi poprawkami.

1. Żeglarz: Ciaran van Scharfschuetze
2. Kraj pochodzenia: Trizondal (Zongya)
3. Dane o jachcie: nazwa - "Smok Zongyi", długość - 133 m, rok produkcji - 2016, producent - Jantar Ferries

4
FOTY 2017 / Odp: FOTY 2017 - scena
« dnia: Wto, 05 Wrz 2017, 22:19:39 »
Szanowni Państwo !
Jestem zaskoczony a zarazem zaszczycony głównym wyróżnieniem stoiska Gubernatorstwa Zongyjskiego !

Trzeba przyznać, że wszelkiego rodzaju przejawy współpracy między mikronacjami powodują, że poznajemy siebie nawzajem, ale też wzajemnie się motywujemy. Można zauważyć pola do współdziałania, można co nieco podpatrzyć u innych, a wygrywając konkurs stwierdzić, że warto się starać. W dobie problemów demograficznych, każdy przejaw docenienia kogoś za jego pracę stanowi wiatr w żagle i przedłużenie mikroświata o kilka dobrych dni.

Za tę nagrodę dla regionu, którym przyszło mi zarządzać, serdecznie i gorąco dziękuję wszystkim, którzy oddali głosy na nasze stanowisko. Ale dziękuję również wszystkim, którzy wzięli udział w tej zabawie zarówno prezentując stoiska, głosząc mowy, głosując lub też w jakikolwiek uczestnicząc w targach. A szczególnie gratuluję sukcesu twórcom i organizatorom targów.
Dziękuję i czekamy na jeszcze :)

Ciaran van Scharfschuetze
Gubernator Zongyi

5
FOTY 2017 / Odp: FOTY 2017 - aleja stoisk
« dnia: Czw, 31 Sie 2017, 22:38:28 »

AUTONOMICZNY REGION TRIZONDALU


GORĄCO WITAMY!          핵ㅁ채 쟛므ㅛ !Jesteśmy regionem, w którym łączy się nowoczesność z tradycją. Zongyjczycy potrafią patrzeć w przyszłość nie zapominając jednocześnie o dorobku historycznym.
To właśnie w Zongyi mieści się siedziba Centrum Nowych Technologii, stanowiąca podstawową bazę technologiczną Trizondalskiej Agencji Kosmicznej a także największa liczba nowoczesnych drapaczy chmur. Jednocześnie to tutaj ludzie kultywują długowieczną tradycję Kimjang, grają w Yutnori, pochodzące z początków I wieku i relaksują się układając od setek lat kompozycje Kadoo.


   

W godzinach otwarcia targów FOTY 2017 na naszym stoisku możesz uzyskać wszelkie informacje o naszym regionie oraz obejrzeć wystawę modeli urządzeń i pojazdów kosmicznych  a także skosztować tradycyjnych potraw Kimchi.

Co pół godziny odbywają się u nas rozgrywki w Yutnori, zaś o pełnych godzinach można wziąć udział w darmowych kursach sztuki Kadoo (godziny nieparzyste) prowadzonych przez instruktorkę z najznamienitszej szkoły Kadoo w Riovonis, albo uczestniczyć w pokazach kaligrafii lokalnego pisma zongyjskiego, którym do dziś posługuje się duża część mieszkańców regionu (godziny parzyste).

Nie ma wyjścia ! Musimy zaprosić Was do Gubernatorstwa Zongyi !
 Targi niestety nie są w stanie pokazać wszystkiego, co nasz region ma Wam do zaoferowania...
Zapraszamy do Trizondalu !!

Linki:
Podstawowe informacje o regionie
Więcej o geografii Zongyi
Katalog lokalnych produktów
Muzyka Zongyjska
Strony: [1]