Forum Królestwa Hasselandu

Archiwa => Archiwum Konfederacji Amicitia => Rada Prezydencka => Wątek zaczęty przez: Piotr Pawel I w Pon, 19 Cze 2017, 18:41:47

Tytuł: Żegnamy Slawonię
Wiadomość wysłana przez: Piotr Pawel I w Pon, 19 Cze 2017, 18:41:47
Konfederacja Amicitia żegna Slawonię. Szkoda, że od nas odeszła!
Tytuł: Odp: Żegnamy Slawonię
Wiadomość wysłana przez: Eddard Noqtern w Śro, 21 Cze 2017, 15:13:55
Jako ostatni Prezydent Konfederacji pragnę powiedzieć parę słów w wątku pożegnalny.

Droga Slawonio,
Drodzy Slawończycy,


Pragnę serdecznie podziękować Wam za te wszystkie chwile, kiedy mogliśmy cieszyć się z powstania Konfederacji. Przypomnijmy sobie początki i intencje które nas kierowały - piękne idee wzajemnej współpracy, zjednoczenia, pogodzenia własnych relacji. Przypominjmy pierwsze tygodnie, które zostaną zapamiętane jako okres największej aktywności - trzy państwa, wielu aktywnych obywateli, aktywna Rada Konfederacji, wybory Prezydenckie. To wszystko nie mogóby się odbyć bez naszego porozumienia.

Wyciągnijmy wnioski ze wszystkich problemów i kwestii nieudanych. Nie ma sensu dalej się kłócić i pozostawać w sporze o dawne czasy. Nasza współpraca zakończyła się szybko, postarajmy się jednak zapamiętać z niej te dobre chwile. Dziękuję Wam Slawończycy za ten okres. Liczę, że nasza współpraca nie zakończy się, a być może w przyszłości znów powiążą nas więzy bliższego porozumienia.

Z wyrazami estymy,