Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Norbert Byfyj

Strony: [1]
1
Republika Suderlandu / Odp: Ambasada Republiki Suderlandu
« dnia: Pon, 05 Mar 2018, 19:06:02 »
W związku z odejściem Pana Dmowskiego z funkcji ambasadora, jako Kierownik Resortu Spraw Zagranicznych Suderlandu, będę na okres tymczasowy pełnił rolę ambasadora Republiki Suderlandu w Królestwie Hasselandu.

2
Otóż nie. To jest gra Supremacy 1914 od BytroLabs. Obecnie większość mieszkańców już powoli zapomina o tje produkcji, zaś przyczyny tego dot. tego jaka społeczność tam pozostała.

3
Postaram się państwu przedstawić to jak wygląda z sytuacji naszego kraju. Na początku istnienia czyli przełom maja i czerwca sytuacja przedstawiała się w taki sposób, że wtedy jeszcze Królestwo Południolandii zostało utworzone przez grupę znajomych z pewnej strategicznej gry online, która pozwalała nam na duże role playu i często właśnie takie zabawy urządzaliśmy. Tak też powstał trzon naszego państwa. Wraz z rozwojem zapraszaliśmy coraz więcej ludzi z tamtąd. Część z nich jednak nie zainteresowała się i dlatego jest wiele niemal pustych kont na naszym starym forum. Potem jak już wyczerpywaliśmy zasoby tej gry przyszedł czas, kiedy nasi kolejni obywatele to osoby, które znamy ze świata realnego. Wbrew pozorom duża część z nich wciąż jest aktywna i kraj bez nich bylby uboższy. Ostatnia jeszcze metoda jaką w osatnim czasie pozyskaliśmy obywateli, konkretniej dwóch, poprzez reklamę na moim kanale na youtube. Co prawda tylko jeden z obywateli jest aktywny, jednak może mieć potencjał. Tak to wygląda z poszuykiwaniem obywateli w Republice Suderlandu.

4
II Szczyt Promocji / Odp: Loża prasowa
« dnia: Sob, 24 Lut 2018, 22:14:47 »
W Suderlandzie także są rozmowy: http://suderland.y0.pl/showthread.php?tid=1410

5
Trochę krytycyzmu sie także przyda. Z Facebookiem problem może być taki, że obecnie młodzież zaczyna powoli z niego odchodzić. Gdzie? Póki co pojawia się grupa ludzi dla których obecna sytuacja na tej platformie nie jest czymś co ją zachęca.

Sprawa kanału na youtube? Tutaj o ile wizja wydaje mi się świetna to jeśli ktoś będzie naprawdę chciał to mógłbym postarać się napisać dłuższy tekst o tym czemu to byłoby wręcz niemożliwe osiągnąć coś ponad te subskrypcje wynikały by od mikronautów.

6
II Szczyt Promocji / Odp: 2. Facebookowe Grupy - Komnata Smoka
« dnia: Pią, 23 Lut 2018, 15:56:40 »
Osobiście tutaj nie jest przekonany czy jest to dobre rozwiązanie. Od siebie zapytam kto miałby znajdować się na takiej grupie? Nie jestem pewien czy dobrze wszystko zrozumiałem, lecz czy to nie byłaby bardziej grupa dla samych mikronautów? Jeśli tak to w jakim celu mielibyśmy się tam razem kisić? Jeśli jednak ma to być rodzaj grupy to zapytam w jaki my target celujemy? Czy wierzymy że w dzisiejszym świecie ta grupa zda efekt i jeśli będzie przyciągać nowe osoby to i zachęci je do tego by wstępowały na fora państw i rozpoczęły by aktywne zycie, ponieważ mam co do tego wątpliwości. Może brakuje mi wiedzy, lecz ja nie widzę wiekszych powodów dla których taka akcja mogłaby sie okazać dobra.

7
II Szczyt Promocji / Odp: Błękitna Sala
« dnia: Czw, 22 Lut 2018, 16:28:32 »
Szanowni goście i ekscelencje.

Wszyscy tutaj zgromadziliśmy się w celu dyskusji nad promocją mikronacji. Jednakże jak je promować? To nie jest takie proste jak mozemy myśleć. Braki w przypływie nowych obywateli są trendem który utrzymuje się i raczej łatwo nie będzie możliwe doprowadzenie go do zmiany. Oczywiście wciąż trzeba liczyć na kolejne podejścia. Może właśnie trzeba sieci w poszukiwaniu nowych obywateli robić w miejscach, w których tego nie czyniliśmy? Część z państwa może nie być świadoma jednak tak właśnie było z Republiką Suderlandu. Doszło do promocji idei mikronacji wśród społeczności, z której się wywodzimy i tym samym staliśmy się częścią mikroświata. Możliwe, że i tutaj trzeba właśnie szukać kolejnych możliwych mieszkańców w tych miejscach, o których nikt z nas nie myślał by móc to promować. Prawdopodobnie jeszcze w wielu miejscach nie prowadzono jeszcze promocji wśród ludzi i dlatego też zapewne w ich świadomości nie ma takiego pojęcia jak mikronacje. Dziękuję także w imieniu Republiki Suderlandu za zaproszenie na szczyt i obiecuję aktywny udział podczas wszelkiego rodzaju debat.

8
II Szczyt Promocji / Odp: Delegacje Krajowe
« dnia: Śro, 21 Lut 2018, 12:22:08 »
Republika Suderlandu
Na szczyt z Republiki Suderlandu przybywają:
Hubert Michalczak
Prezydent Republiki suderland
Norbert Byfyj
Kierownik Resortu Spraw Zagranicznych

Strony: [1]