Polubienia

Przejrzyj stronę ulubionych postów oraz otrzymanych polubień za posty użytkownika.


Polubione

Strony: [1]
Wiadomości Liczba polubień
Odp: Instytut Statystyki i Kartografii Tak jak to poprzednio pisałem, przedstawiam pierwszą pracę Instytutu Statystyki i Kartografii. Już wkrótce następne ciekawe wiadomości.

2.png
f2.png

Pon, 02 Sty 2017, 01:56:47
1
Odp: Do bratnich Hasselandczyków Od Santery wolałbym się trzymać jak najdalej. Nie chcę mieć do czynienia z tymi klonami. Co do Garapenii nawet ich nie znam... A Suderland? Nie przyjął Cię dobrze, Józefie.
Pon, 09 Sty 2017, 18:59:02
1
Odp: Uwagi c.d. forum Marudy
Czw, 12 Sty 2017, 20:12:45
1
Odp: Zmiana nazwenictwa Ligi Nie wiem, czy zmiana nazwy jest dobrym pomysłem. Została ona stworzona jako Liga Bialeńska, zgodziliśmy się dołączyć do niej i w niej uczestniczyć. Nie mieszajmy sportu z polityką.
Śro, 22 Lut 2017, 21:55:25
1
Odp: KONKURS NA OPOWIADANIE MIKRONACYJNE Dziękuję za Złoty Laur. Widzę że moje opowiadanie wywołało zainteresowanie, cieszy mnie to. :)

Cytuj
Muszę sprostować natomiast jedno - Razuryjczycy są z natury spokojni, reakcyjni, raczej niezbyt wybuchowi. Pobicia takie zdarzają się naprawdę rzadko.
Rzadko, ale jednak czasami mają miejsce. Poza tym, narodowości sprawcy pobicia nie podałem więc to może ale niekoniecznie musi być Razuryjczyk.

Cytuj
Natomiast mam parę uwag co do tekstu, tak dla autora, co można by poprawić na przyszłość - oczywiście to tylko moje uwagi. Jest za mało opisów, barwnych opisów tego co się dzieje, gdzie bohater jest, co dokładnie robi. Dialogi też nie są zbyt rozbudowane. Przez to ciężko wczuć się dobrze w sytuacje, poznać miejsce, okolicę.
Odpowiedzią jest górny limit znaków... wynosił on 6000. Gdy byłem mniej więcej w połowie pisania to przepuściłem moje opowiadanie przez licznik znaków i wyszło ok. 9000. Dlatego kontynuując pisanie oszczędzałem na dialogach i opisach - po prostu chciałem jak najmniej przekroczyć limit. W ostatecznej formie tekst ma jakieś 16 tyś znaków. Gdybym chciał go skompresować do regulaminowych rozmiarów to wyszłoby mi suche streszczenie. ;)

Wto, 16 Maj 2017, 06:58:21
1