Autor Wątek: FOTY 2017 - scena  (Przeczytany 2635 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eddard Noqtern

• ArcyKsiążę
  • Premier
  • Fundament
  • *
  • Polubień: 50
  • Król-Senior
    • Odznaczenia
Odp: FOTY 2017 - scena
« Odpowiedź #25 dnia: Pon, 04 Wrz 2017, 20:00:55 »
A na koniec prezentuje pełne wyniki, które możemy znaleźć w załączniku.

Po raz ostatni dziękuję wszystkim zaangażowanym i wszystkim zwycięzcom.

Festyn Ostatniego Tygodnia Wakacji 2017 w Shimontsen uważam za zakończony!
« Ostatnia zmiana: Pon, 04 Wrz 2017, 21:38:11 wysłana przez Eddard Noqtern »
Arcyksiążę Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.

Offline RCA

• Książę Sarmacji
  • Przechodzień
  • *
  • Polubień: 4
    • Odznaczenia
« Odpowiedź #26 dnia: Pon, 04 Wrz 2017, 20:02:52 »
Szanowni Państwo!
Dostojni Członkowie Jury!

Jestem więcej niż zaszczycony, i z całą pewnością również zaskoczony. Chcę podziękować za wszelkie dobre głosy wobec mojego wystąpienia. Tym bardziej, że wiele wystąpień było od niego lepszych, bardziej treściwych, konkretniejszych. Gratuluję wszystkim, którzy wzięli w FOTach udział, i wszystkich laureatom. Dziękuję!
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę Sarmacji, Król Baridasu, Sclavinii, etc. etc.

Offline Piotr Pawel I

• Król Hasselandu
  • Król
  • Bohater
  • *
  • Polubień: 32
    • Odznaczenia
« Odpowiedź #27 dnia: Wto, 05 Wrz 2017, 20:07:01 »
Szanowni uczestnicy!
Ekscelencje!

Przede wszystkim, dziękuję Premierowi, księciu Eddardowi Noqternowi za zorganizowanie tego wspaniałego wydarzenia. Dziękuję też wszystkim, którzy zabrali głos - i wszystkim, którzy wystawili swoje stoiska.
W moim przekonaniu mikronacje będą się rozwijać tylko dzięki współpracy. Ba! - tylko dzięki współpracy zdołają przetrwać. Nie musimy mieć jednakowych poglądów, ale powinniśmy dyskutować. I wspólnie realizować to, co wydyskutujemy.
Bardzo się cieszę, że są na to szanse!
Powinienem powiedzieć: do zobaczenia w kolejne FOTY, za rok - ale może uda się coś zrobić wcześniej? Na razie zapraszam na 18 września, na I Mikronacyjny Kongres Historyczny, do Angemont!
Piotr de Zaym
Król Hasselandu
ambasador at large, wiceadmirał, doc. dr net.

Offline Ciaran van Scharfschuetze

« Odpowiedź #28 dnia: Wto, 05 Wrz 2017, 22:19:39 »
Szanowni Państwo !
Jestem zaskoczony a zarazem zaszczycony głównym wyróżnieniem stoiska Gubernatorstwa Zongyjskiego !

Trzeba przyznać, że wszelkiego rodzaju przejawy współpracy między mikronacjami powodują, że poznajemy siebie nawzajem, ale też wzajemnie się motywujemy. Można zauważyć pola do współdziałania, można co nieco podpatrzyć u innych, a wygrywając konkurs stwierdzić, że warto się starać. W dobie problemów demograficznych, każdy przejaw docenienia kogoś za jego pracę stanowi wiatr w żagle i przedłużenie mikroświata o kilka dobrych dni.

Za tę nagrodę dla regionu, którym przyszło mi zarządzać, serdecznie i gorąco dziękuję wszystkim, którzy oddali głosy na nasze stanowisko. Ale dziękuję również wszystkim, którzy wzięli udział w tej zabawie zarówno prezentując stoiska, głosząc mowy, głosując lub też w jakikolwiek uczestnicząc w targach. A szczególnie gratuluję sukcesu twórcom i organizatorom targów.
Dziękuję i czekamy na jeszcze :)

Ciaran van Scharfschuetze
Gubernator Zongyi