Autor Wątek: DZIEN KRÓLA EDDARDA I NOQTERNA  (Przeczytany 507 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Irmina de Vellior y Thorn

• Lord Dworski
  • Mieszkaniec
  • **
    • Odznaczenia
DZIEN KRÓLA EDDARDA I NOQTERNA
« dnia: Czw, 30 Cze 2016, 19:56:26 »
DNI HASSELANDU
DZIEŃ KRÓLA EDDARDA I NOQTERN

Czwarty Król po Magdzie Hasse, Piotrze Pawle I i Iwanie I Romanowie

Drodzy Hasselandczycy,

Dzisiejszy dzień jest szczególnym dniem. Świętujemy dzień naszego przewspaniałego monarchy, który dzierży swą władzę w rękach i rządzi nami. Król Eddard I Noqtern bo o nim mowa, jest naszym przewodnikiem duchowym. Wspiera nas we wszystkich działaniach i zachęca do podjęcia różnorakich inicjatyw kulturalnych. Ja trzeba to huknie na swych poddanych i nie przejmuje się, że mogą go źle odebrać. Jak trzeba to pomoże rozwiązać wszelakie konflikty na drodze porozumienia i rozmowy. Jak trzeba to zacheci do działania i podpowie jak to zrobić.

Król Eddard jest człowiekiem o niezwykle wielkim sercu, twardym charakterze i silnym uporze. Żadna magia nie oprze się jemu :) Cóż mogę więcej o nim powiedzieć. Tylko tyle, że naprawdę dobrze, że z nami jest.

A ja korzystając z tego momentu chciałabym drogi Królu wraz ze wszystkimi mieszkańcami Shimontsen złożyć w tym dniu najserdeczniejsze życzenia. Aby twoja siła, upór i energia, którą masz w sobie dawała ci chęci do walki i stawania każdego dnia w obliczach wyzwań jakie stawia nam wirtualny świat. Żeby ten uśmiech który widnieje na wizerunku twoim nie ustawał. Żebyś każdego dnia niezmiennie stał na straży honoru, prawdy. I co więcej panował do końca świata i o jeden dzień dłużej. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego.

(-) Irmina de Vellior y Thorn
« Ostatnia zmiana: Czw, 30 Cze 2016, 20:01:49 wysłana przez Irmina »

Offline Eddard Noqtern

• ArcyKsiążę
  • Premier
  • Fundament
  • *
  • Król-Senior
    • Odznaczenia
Odp: DZIEN KRÓLA EDDARDA I NOQTERNA
« Odpowiedź #1 dnia: Czw, 30 Cze 2016, 20:27:47 »
Mógłbym mówić w podzięce wiele, ale jest jedno słowo, które odda wszystko: dziękuję.
Również rola Lady jest nieoceniona w wielkim dziele Hasselandu.
Arcyksiążę Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.

Offline Piotr Pawel I

• Król Hasselandu
  • Król
  • Bohater
  • *
    • Odznaczenia
« Odpowiedź #2 dnia: Czw, 30 Cze 2016, 20:35:30 »
Powiem krótko i zwięźle: Eddard jest najlepszym królem w historii Hasselandu, nie licząc Magdaleny I, która jest poza wszelką konkurencją... Ma dwie znakomite cechy: jest dobrym organizatorem i ma pomysły. A to podstawowe cechy przywódcy. Bez zdolności organizacyjnych, pomysły nie wypalą. Bez pomysłów można co najwyżej realizować idee innych.
Mówię to, bo mam już spore mikronacyjne doświadczenie. I z pewnością nie byłem złym Królem, ale tylu pomysłów co Eddard nie miałem - poza może kwestiami prawnymi, w których jestem lepszy (ale to też sprawa doświadczenia).
Drogi Eddardzie, panuj nam, a jako Lord Protektor z uznaniem mogę powiedzieć, że to panowanie przynosi Hasselandowi korzyści i sukcesy! Drogi Eddardzie, doświadczenie mikronacyjne pomoże Ci w realu, tego jestem pewny! Sto lat i więcej!

hass1.gif
Piotr de Zaym
Król Hasselandu
ambasador at large, wiceadmirał, doc. dr net.

Offline Kamil Maciejewski

• Przechodzień
  • *
    • Odznaczenia
« Odpowiedź #3 dnia: Pią, 01 Lip 2016, 21:33:17 »
Jako przedstawiciel ludu Luczeng życzę Królowi tego, czego sam Sobie życzy.