Autor Wątek: DNI HASSELANDU +++ DZIEŃ KRÓLOWEJ MAGDALENY I  (Przeczytany 264 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Piotr Pawel I

• Król Hasselandu
  • Król
  • Bohater
  • *
    • Odznaczenia
DNI HASSELANDU +++ DZIEŃ KRÓLOWEJ MAGDALENY I
« dnia: Wto, 21 Cze 2016, 10:21:20 »
DNI HASSELANDU
DZIEŃ KRÓLOWEJ MAGDALENY I

Niestety, nie mamy wizerunku Królowej. Poniżej więc Order Królowej Magdaleny I...
Oto co pisała o przedinternetowej historii Hasselandu Magda Hasse:

Królowa była żoną króla Cyberiusa i cała Cyberia była w jego władaniu. Po jego śmierci Wariatkowo, gdzie zsyłano przestępców i wariatów zbuntowało się i wyłoniło własne władze po długim czasie totalnego bałaganu. Królowa Magdalena chciała siła odzyskać włości i rzuciła bombe czy coś i wytłukła troche ludzi ale Wariatkowo sie nie dało i zachowało autonomię. Jakiś Hill był tam przywódcą buntowników. A córka, to chyba pasierbica z pierwszego małżeństwa króla Cyberiusa, ludzie różnie mówią. Cymeryjka dostała od ojca jeszcze za życia wyspę Cymerie zeby się nauczyć rządzić. O ile wiem to
bardzo kocha macochę ale jest trochę dzika. Za to matka, bardzo zresztą młoda Królowa, bo ma 22 lata ma dobrze poukładane. A Cymeryjka jest b. młoda, ma dopiero 17 lat, więc nie może być naturalną biologiczną córką Magdaleny. W czasie wojny dostało się i Cymerii, wszystkich wytłukło i było trochę jądrowo a Cymeryjka wojne przeczekała u Królowej. No a teraz znów wróciła do siebie i organizuje życie. Tyle wiem na ten temat ale sama nie wiem ile w tym prawdy.
Magda

Z tego wynika, że w 2001 r. Magdalena I miała 22 lata - tyle o niej wiemy. Kilka wyjaśnień. Król Cyberius - postać mityczna. Hill - Dagobert Hill, przez jakiś czas prezydent DRW czyli potem Cyberyjskiej Libertarii (przyłączonej potem do Cyberii jako Valtaria), co się z nim dziś dzieje - nie wiemy, może ktoś wie?

order.jpg
Piotr de Zaym
Król Hasselandu
ambasador at large, wiceadmirał, doc. dr net.