Autor Wątek: Angemont - Kandydat Eddard Noqtern  (Przeczytany 575 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Naoki Asato

• なおき あさと
  • Sąsiad
  • **
  • Polubień: 3
    • Odznaczenia
Angemont - Kandydat Eddard Noqtern
« dnia: Sob, 30 Sty 2016, 10:07:07 »
Angemont

Widok na Angemont
Szanowni zgromadzeni,
Drodzy Hasselandczycy,
Obywatele Bialenii,

Pragnę wielce serdecznie przywitać się z Wami wszystkimi. Angemont jest miejscem bardzo mi bliskim, to tutaj mieszkałem i pracowałem przez wiele ostatnich miesięcy. Właśnie tu na wapniałej starówce przed Pałacem Królewskim Piotra Pawła I staję przed wami, by prosić Was o głosy na mnie w wyborach Prezydenckich. Liczę na to, że wszyscy mnie poprzecie i po raz pierwszy Hasselandczyk zamieszka w wolnogradzkim Pałacu Prezydenckim. Również bardzo serdecznie witam wszystkich zgromadzonych nie będących obywatelami Hasselandu - zapraszam do wsłuchania się.

Za każdym razem poruszam inny temat - tym razem będzie to edukacja, a więc i Ministerstwo Edukacji Narodowej. Uważam, że ministerstwo w obecnej formie pracuje dobrze i nie trzeba wiele zmieniać. Liczę na to, że minister będzie kontynuować  cykle ciekawych debat, czy prelekcji w szkołach wyższych. Warto będzie także nawiązać współpracę pomiędzy różnymi wyższymi uczelniami. Nowy minister nadal będzie pracował nad podręcznikami oraz zastanawiał się nad powstaniem szkoły średniej.

Dziękuję, za możliwość wypowiedzenia się tutaj i za Wasze przybycie. To jeszcze nie koniec mojej podróży. Od razu jadę do Shimontsen, gdzie zakończę dziś swoją kampanię wyborczą. Do zobaczenia, Angemont!  :)

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania - proszę śmiało je tu zadać.  :)
なおき あさと
Namiestnik Wielkiego Księstwa Bałmucji
sprawujący władzę na ziemiach bałmuckich w imieniu cara Iwana Wspaniałego